Арсеній Яценюк взяв участь в урочистому зібранні до 50-річчя Світового Конгресу Українців

Арсеній Яценюк взяв участь в урочистому зібранні до 50-річчя Світового Конгресу Українців

19:49, 26 серпень 2017

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк під час заходів до 50-ї річниці Світового Конгресу Українців у суботу, 26 серпня. 

Він також зустрівся з Президентом СКУ Евгеном Чолієм.

Арсеній Яценюк підкреслив, що роль Світового конгресу українців і українців за кордоном є дуже важливою. Лідер "Народного фронту" зазначив, що вони десятиліттями допомогають в тому, "щоби наша незалежність утрималася, і наша країна розвивалася". Особливо важливою, наголосив він, є їхня підтримка протягом останніх трьох років: "Наскільки був важливий голос українців за кордоном для того, щоб ми отримували підтримку країн, де живуть українці - Канада, Сполучені Штати Америки, Австралія, країни-члени Європейського Союзу. Підтримку в тому, щоби застосовувати санкції проти Росії, щоб Україні допомагали економічно. Щоб нарешті західний світ почув: Україні потрібно в тому числі й допомагати зброєю". 

Підримка світового українства була важливою і під час прийняття рішень щодо направлення американських, канадійських та британських тренувальних військових місій для українських Збройних Сил. 

Слово Світового Конгресу Українців, підкреслив Арсеній Яценюк, "почав чути світовий політичний істеблішмент": "Голос українців за кордоном чути. І їхня роль є дуже важливою".