Арсеній Яценюк привітав Ангелу Меркель з перемогою її партії на парламентських виборах у ФРН

Арсеній Яценюк привітав Ангелу Меркель з перемогою її партії на парламентських виборах у ФРН

21:50, 24 вересень 2017

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній  Яценюк привітав федерального канцлера Німеччини Ангелу Меркель та її однопартійців із перемогою на парламентських виборах у ФРН.

"Бачимо в особі Ангели Меркель лідера вільного і демократичного світу, одного з найбільших друзів і союзників України", - підкреслив він у своєму дописі на Facebook. 

"Переконаний, у Ангели Меркель вистачить сил і мудрості сформувати коаліцію, яка буде далі рухати Німеччину до успіху, як це робила пані Бундесканцлер останні 12 років", - написав лідер "Народного фронту". 

Він наголосив, що в Німеччині - "нова політична реальність - сильна і багатостороння опозиція, яка зробить уряд Ангели Меркель, Німеччину і Європу тільки сильнішою".

"Бажаю Вам, пані Канцлер, успіху задля процвітання вашого народу та всієї Об'єднаної Європи. Упевнений, що наша співпраця допоможе відновити мир і справедливість, зупинить російську агресію і відкриє нову історичну перспективу для України як повноправного члена Європейського Союзу і НАТО", - підкреслив Арсеній Яценюк.