Продаж «Еспресо» - прозорий і публічний. Так прийнято у цивілізованих країнах і так повинен робити кожен

Продаж «Еспресо» - прозорий і публічний. Так прийнято у цивілізованих країнах і так повинен робити кожен

12 січень, 20:58

«Я вчинив так, як прийнято у цивілізованих і демократичних країнах. Моїм опонентам не подобається прозорість, публічність і обов’язок чесно платити податки? Тоді не вдягайте ряси святих і костюми нових політиків», - так прокоментував лідер партії «Народний фронт» у своєму Facebook продаж ним частки власності телеканалу «Еспресо».

Він зазначив, що за останні кілька років проти нього було сфабриковано «десятки брехливих і дискредитаційних кампаній: «куплені в США 24 вілли», «святкування міфічного мільярда доларів», «наявність активів у всіх країнах світу», «участь у війні в Чечні й Придністров’ї» та цілий шквал інших нісенітниць та відвертої брехні». 

«Метою всіх цих вигадок та міфів було і є одне – знищення мене як політика, який робив, те що необхідно для України: курс в Європу і НАТО, відмова від російського газу, фінансування армії, відвернення банкрутства України, введення санкцій проти Росії, стабілізація економіки і проведення проукраїнської політики. Я завжди робив і далі робитиму те, що вважаю правильним для збереження української державності та захисту громадян України», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Лідер «Народного фронту» нагадав, що нещодавно продав свою частку власності в телеканалі «Еспресо»: «Відкрито розповів, що є одним із його власників, розповів, кому і за яку суму продав свою частку. Продав, бо вважаю, що політик - не найкращий власник ЗМІ. Продав американській компанії і сплачу мільйонні податки в український бюджет».

Він підкреслив, що повідомив про це українське суспільство без жодних юридичних зобов’язань це робити.

«Проте вкотре різні недолугі корумповані політикани продовжують брехати. Вони точно вчинили б по-іншому. Бо робили так раніше: продали б канал через офшори чи сліпі трасти без сплати податків на користь громадян України, чи купили б активи на позичені невідомо у кого гроші. Моїм опонентам не подобається прозорість, публічність і обов’язок чесно платити податки? Тоді не вдягайте ряси святих і костюми нових політиків», - написав він.

«Я вчинив так, як прийнято у цивілізованих і демократичних країнах. Бо вважаю, що так правильно і так повинен робити кожен, хто бажає Україні європейського майбутнього», - підкреслив Арсеній Яценюк.