Арсеній Яценюк: Немає жодних підстав для відставки Кабінету міністрів

Арсеній Яценюк: Немає жодних підстав для відставки Кабінету міністрів

12:54, 13 квітень 2018

«Немає жодних підстав для відставку Кабінету міністрів, і вона не відбудеться. Як можна відправляти уряд у відставку менш ніж за рік до президентських виборів? В країні повинна бути стабільність, щоб були проведені чесні та прозорі президентські вибори, продовжувався курс реформ  і не було жодних ознак політичної дестабілізації», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк, відповідаючи на запитання журналістів в рамках 11-го Київського безпекового форуму в п’ятницю, 13 березня.

«Питання звіту Кабінету міністрів піднімається виключно з політичною мотивацією, як і тоді, коли була політична боротьба проти мого Кабінету міністрів», - наголосив Арсеній Яценюк.

Уряд України і Прем'єр-міністр України «справляються з тими завданнями, які на них покладені», підкреслив він.

У фракції «Народного фронту» немає запитань ні до уряду, ні до членів уряду від «Народного фронту», підкреслив він: «Ті міністри, які делеговані до складу уряду фракцією «Народний фронт», справляються зі своїми обов’язками».

«Якщо наші партнери з Блоку Петра Порошенка вважають за необхідне змінити тих чи інших міністрів в складі уряду, це їхнє право. Відповідно до Конституції проводяться консультації на рівні фракцій, і Прем'єр-міністр України вносить до Верховної Ради України подання чи то про звільнення, чи то про призначення будь-якого члена Кабміну, яке узгоджено в рамках коаліції і має 226 голосів підтримки», - сказав лідер «Народного фронту».