Пряма мова

Пряма мова

Берлінська стіна зруйнована, і нової Берлінської стіни в Європі ніколи не з'явиться.

Зустріч з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель
28 травня 2014 року

У Російської Федерації з’явився новий товар на експорт. Окрім нафти і газу Росія стала експортувати тероризм в Україну.

Виступ на засіданні КМУ
16 квітня 2014 року

Кілька років тому Путін сказав, що найбільша катастрофа минулого сторіччя – це розпад Радянського союзу. Я б сказав, що найбільшою катастрофою цього сторіччя було б відновлення Радянського союзу.

Виступ в Атлантичній Раді у Вашингтоні
12 березня 2014 року

Від імені уряду України заявляю, що Україна готова до прозорих перемовин між Російською Федерацією і Україною та до відбудови нового типу стосунків між Україною і Росією. Цей новий тип відносин має передбачати, що Росія визнає суверенність, незалежність і територіальну цілісність України, визнає курс України на європейську інтеграцію, де ми у двосторонніх стосунках виконуємо зобов’язання, а не просто їх підписуємо, і де Росія перестає захоплювати через військову агресії територію незалежної суверенної держави, яку вони раніше називали братською.

Виступ з трибуни Верховної Ради
11 березня 2014 року

Україна дуже змінилася. Напевно вона так не змінилась за тих 20 років, як вона змінилася за цих 20 днів. Яке у нас є почуття гордості і шани до кожного з нас і до нашої країни. Якими очима дивиться на Україну весь світ. Як затьмаривши очі і тримаючи подих спостерігають за нами наші європейські друзі, наші західні друзі. І як із заздрістю на нас дивляться ті, які в Росії, в Білорусі і в інших так званих пострадянських країнах. Нами пишаються і ми пишаємося собою.

Виступ на сцені Майдану
15 грудня 2013 року

Хтось казав, що ми на Майдані стоїмо, а нас не чують. Я категорично з цим не погоджуюся. Нас почув весь світ. Нас побачила вся Європа. Нас навіть почув Янукович, виконав свою передвиборчу обіцянку. Правда, прислав «Беркут» після того, як почув!

Виступ на сцені Майдану
15 грудня 2013 року

Майдан не стоїть. Майдан живе. Майдан дихає і Майдан бореться. Ми боремося за Україну!

Виступ на сцені Майдану
13 грудня 2013 року

Ніхто ніколи не зупинить українців в боротьбі за свої права. Наша сила не у м’язах. Наша сила в нашому дусі. Наша сила в нашій єдності. Наша сила у нашому розумі. Тому ми неймовірно сильні - кожен з нас. Вони не розуміють, що нема такої армії в світі, нема такої зброї у всесвіті, яка може розрушити нашу єдність, яка може бути сильнішою від духу мільйонів українців!

Виступ на сцені Майдану
13 грудня 2013 року

Наше завдання – втримати країну, зберегти наш суверенітет, зберегти нашу незалежність.

Із виступу на Євромайдані
10 грудня 2013 року
 

Ми не можемо їхати до Брюсселя, купуючи квиток до Москви.

Інтерв'ю інформаційному агентству Associated Press
13 листопада 2013 року
 

Якщо ми відновимо економічну справедливість і справедливість у громадянських і політичних правах, нам буде набагато легше «зшити» країну. Це країна, яка не є територією, а яка є нашим спільним здобутком, незалежно від того, чи ти в Донецьку, чи ти у Львові.

Лекція перед студентами Києво-Могилянської бізнес-школи
10 жовтня 2013 року

В Україні кожен має бути впевнений, що його власність буде захищена законом і Конституцією, що суддя буде захищати закон, а не «телефонне право», як зараз відбувається в Україні.

Заключне пленарне засідання у рамках Десятої Ялтинської щорічної зустрічі (YES)
21 вересня 2013 року

Певен, що поруч із українським державним прапором буде майоріти прапор ЄС, бо це буде також наш прапор.

Мітинг біля пам’ятника Тарасові Шевченку в Києві у День Незалежності
24 серпня 2013 року

Людям буде набагато легше об’єднуватися навколо макроідеї, коли на мікрорівні почнуть вирішуватися їхні проблеми. Якщо на мікрорівні ми не дамо заробітні плати і роботу, всі національні ідеї залишаться тільки на папері.

Лекція перед студентами Києво-Могилянської бізнес-школи
10 жовтня 2013 року

Європейська інтеграція – це не просто перекласти закон з англійської чи з німецької на українську, прийняти його і сказати: ми інтегрувалися. Ще тепер треба, щоб цей закон в Україні працював.

Світовий Конгрес Українців у Львові
21 серпня 2013 року

Наша країна буде найкращою на теренах Європи, і ми, молоде покоління українських політиків, беремо відповідальність за це на себе.

Світовий Конгрес Українців у Львові
20 серпня 2013 року

Ми боремося так, як ми можемо і будемо далі боротися. Треба буде битися – значить будемо битися. Ну що, якщо вони не чують слів.

Інтерв'ю "5 каналу"
19 серпня 2013 року

Я хочу, щоб наша країна не була об’єднана бідою. Я хочу, щоб кожен українець був об’єднаний прагненням до кращого життя. Щоб кожен з нас вірив. Вірив у те, що ми таки доб’ємося кращого життя 

Мітинг у Донецьку
31 травня 2013 року

Сила у внутрішньому дусі, сила у вірі. Ми разом мусимо вірити в те, що ми дійсно доб’ємося і переможемо, що ми дійсно будемо мати життя, яке набагато краще, ніж сьогодні, що ми маємо право бути гідними людьми і гідними громадянами в своїй державі, що ми знаємо, що держава для людини, а не людина для держави.

Мітинг у Києві
18 травня 2013 року

Ми як опозиція маємо наше політичне та економічне завдання і порядок денний. Політичний порядок денний – це відставка цього уряду і цього президента. Соціально-економічний порядок денний – це економічні, соціальні та інші реформи, яких потребує сьогодні українське суспільство. Ми усвідомлюємо, що ці реформи можна провести тоді, коли в Україні буде нова влада, новий президент і новий уряд. Ми маємо цей план змін.

Мітинг у Чернігові
26 квітня 2013 року

Ми зробимо країну процвітаючою, ми зробимо країну справедливою і чесною, ми зробимо країну такою, де хочеться жити і гордитися своєю державою.

Форум Об'єднаної опозиції на Михайлівській площі у місті Києві
12 травня 2012 року