“Народний фронт” за ліквідацію інституту голів ОДА і заміну їх на префектів

“Народний фронт” за ліквідацію інституту голів ОДА і заміну їх на префектів

16:57, 11 листопад 2017

“На місцевих рівнях необхідно ліквідувати дуалізм влади. Це означає ліквідацію інституту керівників державних адміністрацій і заміну їх на префектів”, - підкреслив лідер політичної партії “Народний фронт” під час оголошення резолюції з’їзду партії у Києві 11 листопада.

Арсеній Яценюк також наголосив на необхідності завершення процесу децентралізації: “Це не тільки передача ресурсів, це і передача повноважень на місця”.

В економічному блоці резолюції з'їзду “Народного фронту”, як повідомив Арсеній Яценюк, зазначено зростання ВВП на 5% в короткостроковій перспективі, у довгостроковій – 10% зростання ВВП: “Помірна інфляція, зважена фінансово-бюджетна політика і активна роль банківського сектора в кредитуванні національної економіки. Довгі і дешеві кредити – це те, що потрібно сьогодні українському підприємництву”.

Лідер “Народного фронту” також наголосив на необхідності “всецілої і всеохопної реформи системи оплати праці”: “Відбувається конкуренція з глобальними ринками. Якщо у нас не буде підняття заробітної платні для наших фахівців, це означає, що в країні не буде фахівців. Тому що конкуруючі ринки запрошують, залучають або витягують фахових людей з України. Тому всеохоплююча реформа системи оплати праці – це те, що є на порядку денному уряду та Верховної Ради України”.