“Ми віримо, і все переборемо”, - Арсеній Яценюк у Зарваниці

“Ми віримо, і все переборемо”, - Арсеній Яценюк у Зарваниці

13:31, 20 липня 2014

У неділю, 20 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк традиційно долучився до всеукраїнської Прощі до Зарваниці на Тернопільщині. 

Разом із десятками тисяч вірян він взяв участь у Святій Літургії в Марійському духовному центрі Зарваниці.

Після закінчення Літугії на запрошення Глави УГКЦ Патріарха Святослава Арсеній Яценюк звернувся до українців зі всіх куточків країни та з закордону, які зібралися в Зарваниці, і зазначив, що зараз Україна переживає вирішальні часи: “Так розпорядився Господь Бог, так розпорядилася історія - що нам вкотре треба боротися за свою свободу, за свою незалежність, свої сім’ї, родини і європейське майбутнє нашої країни”.

“Наша країна встояла від більшовиків, Церква пережила “совєти”, і можу вас запевнити – ми вистоїмо і переможемо. З нами Бог і з нами правда”, - сказав Глава Уряду.

Він нагадав, що мав зустріч із Папою Римським Франциском у Римі, коли відбувалася церемонія канонізації Папи Івана Павла ІІ: “Папа молиться за Україну. Весь християнський світ підтримує Україну, і ми разом у нашій єдності, в наших спільних зусиллях і в нашій вірі здобудемо цю перемогу”.

Арсеній Яценюк підкреслив, що під час перебування у Слов’янську спілкувався з місцевими жителями: “Я бачив у їхніх очах страх, і тут люди також кажуть – “боїмось війни”. Іван Павло ІІ повторював Євангельські слова – “не бійтеся”. Ми не боїмося, ми впевнені, ми переконані, ми віримо і все переборемо”.

До прощі до Зарваниці долучилися Міністр культури України Євген Нищук та Радник Прем’єр-міністра України Віктор Єленський.