Україна і Данія домовилися про спільний проект для зменшення споживання енергетичних ресурсів - Арсеній Яценюк на зустрічі з Главою МЗС Данії

Україна і Данія домовилися про спільний проект для зменшення споживання енергетичних ресурсів - Арсеній Яценюк на зустрічі з Главою МЗС Данії

17:10, 10 листопад 2014

У понеділок, 10 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв Міністра закордонних справ Королівства Данія Мартіна Лідегора, який перебуває в Києві з візитом.

Під час зустрічі були обговорені пріоритетні напрями співпраці між Урядами двох країн та конкретні шляхи підтримки України з боку Копенгагена. Одним із таких проектів стане заснування українсько-датського енергетичного центру, завданням якого буде розробка планів з удосконалення енергетичної ефективності в Україні.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що Уряд України цінує створення аналітичного центру з питань енергетики  в Україні: «Це для нас дуже важливо, адже Україна має один із найвищих у світі показників споживання енергоресурсів на один долар ВВП. Очікуємо, що наша спільна робота дозволить суттєво скоротити споживання енергоресурсів та збільшити конкурентність української економіки».

Арсеній Яценюк і Мартін Лідегор також обговорили шляхи підвищення взаємодії в рамках виконання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Глава Уряду привітав сьогоднішнє підписання угоди про спрощення процедури оформлення віз між Урядами двох країн.

Прем’єр-міністр України нагадав, що Уряд України ухвалив низку рішень, аби пришвидшити виконання плану дій щодо спрощення візового режиму з ЄС: «Сподіваємося,  що невдовзі між Україною та ЄС буде безвізовий режим».