Арсеній Яценюк: «Очікуємо, що саміт Великої сімки прийме серйозні рішення щодо зупинки російської військової агресії»

Арсеній Яценюк: «Очікуємо, що саміт Великої сімки прийме серйозні рішення щодо зупинки російської військової агресії»

11:53, 12 травень 2015

«Ми очікуємо, що саміт Великої сімки, який відбудеться наступного місяця, не просто заявить чітку позицію з підтримки України, а й прийме серйозні рішення щодо зупинки російської військової агресії проти України», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у вівторок, 12 травня, по завершенні зустрічі з Міністром закордонних справ Канади Робертом Ніколсоном.

Він підкреслив, що Канада як країна Великої сімки відіграє визначальну роль в стабілізації ситуації в Україні і в допомозі в боротьбі України проти російської агресії.

Глава Уряду України повідомив, що під час зустрічі з Робертом Ніколсоном були обговорені питання економічної кооперації між Україною і Канадою.

За словами Арсенія Яценюка, Уряд очікує, що 13 травня до України прибуде «основний переговорник з Канади щодо підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою»: «Сподіваюся, що переговори будуть просуватися в напрямку підписання угоди».

Від імені Уряду України Арсеній Яценюк висловив вдячність канадському Уряду і персонально Прем'єр-міністру Канади Стівену Харперу «за високу підтримку України, українців і нашої спільної боротьби за вільний світ».

«Ми фактично відкрили нову якісну сторінку наших двосторонніх відносин із Канадою. І той рівень співробітництва і підтримки, який зараз відбувається в наших двосторонніх реляціях, є дуже високий», - підкреслив Прем’єр-міністр.