У Вашингтоні Арсеній Яценюк зустрівся із заступником Держсекретаря США Ентоні Блінкеном

У Вашингтоні Арсеній Яценюк зустрівся із заступником Держсекретаря США Ентоні Блінкеном

21:58, 13 липень 2015

У понеділок, 13 липня, у рамках робочого візиту до Вашингтона Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з заступником Державного секретаря Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном.

Ентоні Блінкен привітав Арсенія Яценюка з успіхом проведення Першої інвестиційної конференції Україна-США.

Заступник Держсекретаря США висловив тверду підтримку Сполучених Штатів діям Уряду України.

Він відзначив, що США високо цінують надзвичайні зусилля Уряду для реалізації курсу реформ у дуже важких обставинах.

Арсеній Яценюк назвав проведення першої інвестиційної конференції Україна-США новою сторінкою у відносинах між країнами.

«Американський народ підтримує український народ. Ми боремося за права та свободи і ми боремося за вільний світ разом із нашими американськими друзями. Ми високо цінуємо зусилля Адміністрації США, парламенту та сенату в підтримці українського народу в нашій боротьбі за наше краще майбутнє», - наголосив Глава Уряду України.

Співрозмовники обговорили широкий комплекс питань. Йшлося насамперед про питання безпеки і миру та захисту України,її територіальної цілісності та незалежності.

Під час зустрічі йшлося про актуальні питання фінансового співробітництва, економічної взаємодії та співпраці в енергетичній сфері.

Окремо обговорено нинішню політичну ситуацію в Україні. Йшлося про мобілізацію міжнародних зусиль на підтримку України.

Арсеній Яценюк звернувся до американської сторони спільно посилити глобальні дії для порятунку українських громадян, які незаконно ув’язнені і перетворені на заручників Кремлем: Надії Савченко, Ігоря Сенцова та багатьох інших співвітчизників.