"Мета Народного віча в неділю - не дати Януковичу вступити до Митного союзу з Росією", - Арсеній Яценюк

"Мета Народного віча в неділю - не дати Януковичу вступити до Митного союзу з Росією", - Арсеній Яценюк

11:00, 13 грудень 2013

«Янукович 17 грудня їде до Москви. Саме тому ми тут скликаємо в неділю велике Народне віче. Мета цього віча – не дати Віктору Януковичу вступити до Митного союзу з Росією. Це - надзавдання для всіх нас», - сказав зі сцени Майдану увечері 12 грудня Арсеній Яценюк.

Народне віче, за його словами, має «донести до цього президента і його адміністрації не просто думку тисяч чи сотень тисяч, а думку всієї України»: «Ми не хочемо в ярмо. Одного разу це вже було зроблено 360 років тому – ледве вилізли».

«Ні - новому Радянському союзу, ні – Митному союзу, так – ЄС! Віктор Янукович повинен знати - він не має мандату українського народу на підписання угоди про членство України в Митному союзі. Така угода ніколи не буде прийнята українським народом. Це той голос, який він повинен почути, і це воля українського народу, яка повинна бути виконана», - наголосив він.

«Ми вже сьогодні застерігаємо Януковича від будь-яких спроб продати Україну в обмін на свій другий президентський термін. Україна залишиться незалежною і суверенною. Україна підпише Угоду з ЄС. В Україні буде нова українська європейська влада. В Україні будуть поважати кожну людину, кожного, хто стоїть на цьому Майдані і відстоює своє право бути гідним громадянином України», - підкреслив Арсеній Яценюк.