Арсеній Яценюк зустрівся у Вашингтоні із Вессом Мітчеллом і Куртом Волкером: Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть нашому майбутньому. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів

Арсеній Яценюк зустрівся у Вашингтоні із Вессом Мітчеллом і Куртом Волкером: Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть нашому майбутньому. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів

23:26, 31 серпень 2018

Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть її національному і європейському майбутньому. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів зі США - написав лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у своєму Facebook після зустрічей у Вашингтоні з заступником Державного секретаря Сполучених Штатів у справах Європи та Євразії Вессом Мітчеллом та Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером 31 серпня.

«Ціную предметний характер нашого діалогу», - написав Арсеній Яценюк у своєму Facebook.

Сьогоднішню зустріч, за його словами, розпочали із згадки про Сенатора Джона МакКейна: «Завтра матимемо честь вшанувати його пам`ять разом із представниками з усього світу в Національному соборі у Вашингтоні». 

«Нам буде дуже потрібен характер МакКейна. Ця тверда вдача і позиція будуть потрібні всім - і українській, й американській дипломатії», - написав Арсеній Яценюк. 

Він наголосив, що надходить час великих політичних випробувань: «Нам треба вберегти Україну від очікуваних потрясінь - і від постійної загрози агресії з боку Росії, і від її лукавих пропозицій миру, а насправді гібридного загарбання нашої держави».

«Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть нашому національному і європейському майбутньому. Ми будемо захищати свою свободу від будь-яких замахів», - наголосив лідер «Народного фронту». 

«Це - головна суть нашої розмови. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів», - написав Арсеній Яценюк.

1 вересня Арсеній Яценюк буде присутній на церемонії вшанування пам`яті Сенатора Джона МакКейна у Вашингтонському Національному Соборі.