Арсеній Яценюк привітав нову лідерку ХДС та подякував Ангелі Меркель

Арсеній Яценюк привітав нову лідерку ХДС та подякував Ангелі Меркель

18:27, 07 грудень 2018

Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк привітав Аннеґрет Крамп-Карренбауер із обранням на пост лідерки Християнсько-Демократичного Союзу Німеччини та висловив вдячність Ангелі Меркель за історичне лідерство в ХДС.

Християнсько-Демократичний Союз у Німеччині - це важливий союзник України та нашої політичної сили «Народного Фронту», - підкреслив Арсеній Яценюк у своєму дописі на Facebook.

«Вітаю Аннеґрет Крамп-Карренбауер з обранням новим керівником ХДС. Це рішення відкриває нову сторінку в діяльності християнських демократів у Німеччині. Вірю в успіх нового лідера ХДС і наших партнерів», - написав він.

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що великим надбанням у відносинах їз ХДС є «взаємна довіра і тісна співпраця для захисту безпеки Європи, спільна протидія агресії Росії та підтримка з боку Німеччини європейських перетворень в нашій державі»: «Щиро бажаю активного продовження цієї місії. Нам потрібна єдність, рішучість та нові результати».

Арсеній Яценюк висловив вдячність Ангелі Меркель: «Дякую Ангелі Меркель за її лідерство на чолі Християнсько-Демократичного Союзу. Її внесок у процвітання, мир і поступ Європи неможливо переоцінити. Покладаємося на її подальшу підтримку на посаді Федерального канцлера Німеччини. Спільна справа продовжується».