Арсеній Яценюк про останні рішення Конгресу США щодо України: Ця солідарність - важлива зброя в нашій боротьбі за незалежність і гідне життя

Арсеній Яценюк про останні рішення Конгресу США щодо України: Ця солідарність - важлива зброя в нашій боротьбі за незалежність і гідне життя

12:06, 12 грудень 2018

«Солідарність наших партнерів - це великий знак підтримки нашого народу у протидії російській агресії», - наголосив у своєму Facebook 12 грудня лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк, коментуючи рішення Конгресу США щодо визнання Голодомору геноцидом проти Українського народу, резолюції  проти будівництва «Північного потоку-2» і про засудження російської агресії в Азові.

«У Конгресі Сполучених Штатів - справжній день солідарності з Україною», - написав лідер НФ.

Палата представників Сполучених Штатів схвалила історичне рішення про визнання Голодомору геноцидом проти Українського народу, підкреслив він, нагадавши, що нещодавно таке рішення прийняв і Сенат: «Така позиція обох палат Конгресу США - це вияв глибокої солідарності з Україною і розуміння обставин та причин нашої боротьби за життя та свободу».

«Складаю шану і вдячність кожному, хто був причетний до підготовки та схвалення цих історичних ухвал американських парламентаріїв», - наголосив Арсеній Яценюк.

Він висловив вдячність за дві інші принципові резолюції  Палати представників, прийняті вчора проти будівництва «Північного потоку-2» і про засудження російської агресії в Керченській протоці.

«Обидва рішення не лише реагують на загрозливі процеси, які мають важкі наслідки для безпеки Європи, але й проводять дуже важливу політичну лінію - з Росією не можна гратися у піддавки; якщо замість притягнення до відповідальності, агресор почувається безкарно і розвиває свої бізнес-інтереси, то миру від нього очікувати не варто», - підкреслив лідер «Народного фронту».

Арсеній Яценюк висловив вдячність за одностайну єдність обох політичних партій - Республіканської і Демократичної - з Україною.

«Ця солідарність є важливою зброєю у нашій боротьбі за незалежність і гідне життя», - підкреслив лідер НФ.