Арсеній Яценюк про обрання Предстоятеля Української Помісної Православної Церкви: Сьогодні День нашої духовної Незалежності

Арсеній Яценюк про обрання Предстоятеля Української Помісної Православної Церкви: Сьогодні День нашої духовної Незалежності

18:00, 15 грудень 2018

«Здійснюється віковічна мрія - постає Українська Помісна Православна Церква. Її благословенна поява несе історичні зміни і для України, і для всього вселенського православ`я», - наголосив лідер партії «Народний Фронт» Арсеній Яценюк після обрання Предстоятеля Української Помісної Автокефальної Православної Церкви, ким став Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

«Сьогодні справді великий День - День нашої духовної Незалежності», - підкреслив лідер НФ.

«Свята Софія Київська, а з нею вся Україна, весь православний світ спостерігав, як наша Автокефальна Церква отримала свого предстоятеля», - написав він.

Арсеній Яценюк висловив найщиріші вітання Предстоятелеві Української Помісної Автокефальної Православної Церкви Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію: «Упевнений, Ви поведете Церкву Українського народу до її гідного місця в родині Помісних Православних Церков».

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що для Української Помісної Православної Церкви розпочинається нова доба - «доба становлення і вона потребує великих сил усіх українців».

«Велика вдячність нашому народові, який молився за свою Церкву. Велика вдячність Вселенському патріарху і нашим церковним ієрархам за всі мудрі рішення. Складаю шану Президентові України Петру Порошенку. У цій історичній події - його особистий і державний чин. Вітаю нас усіх! Вітаю Україну! Слава Ісусові Христові! Слава Навіки Богу!» - написав Арсеній Яценюк.