Арсеній Яценюк на зустрічі з Дональдом Туском: Україна - це ключ до майбутнього Європи

Арсеній Яценюк на зустрічі з Дональдом Туском: Україна - це ключ до майбутнього Європи

12:49, 19 лютий 2019

«За останні п`ять років Україна не лише встояла проти прямої російської агресії. Україна не лише розпочала та здійснила багато далекосяжних внутрішніх змін. Україна виявила силу і здатність бути справжньою опорою сучасної Європи», - написав у своєму Facebook лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк після зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском 19 лютого в Києві.

Арсеній Яценюк підкреслив, що сьогодні Дональд Туск виголосив у Верховній Раді України історичну промову: «Це був виступ видатного друга нашого народу і визначного європейського лідера».

«Україна пам’ятатиме сьогоднішнє слово Дональда Туска, виголошене українською мовою», - написав він.

Від імені Європейського Союзу Дональд Туск «склав шану українським героям, які дали світові великий приклад нескореності та боротьби за свободу», підкреслив Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що у виступі Президента Європейської Ради «чітко прозвучало ясне бачення нашого європейського майбутнього»: «Дякую Президентові Європейської Ради за підтримку та відданість Україні».

Арсеній Яценюк повідомив, що під час його сьогоднішньої зустрічі з Дональдом Туском йшлося про «майбутні випробування в українському та загальноєвропейському політичному житті, оскільки цього року в нашій державі - вибори Президента і парламенту, а в ЄС - вибори до Європейського парламенту».

«Немає Європи без України», сказав сьогодні Дональд Туск. Це - великі слова. Додам: Україна - це ключ до майбутнього Європи» , - написав лідер «Народного фронту».