Формування коаліції в наступному парламенті буде набагато складнішим – Арсеній Яценюк

Формування коаліції в наступному парламенті буде набагато складнішим – Арсеній Яценюк

16:16, 21 лютий 2019

«Передбачаю, що коаліційні переговори після парламентських виборів будуть довготривалими.  Це буде не так, як 2014-го, коли я як прем’єр-міністр сформував коаліцію з президентом Порошенком практично за два тижні. Цього разу це буде набагато складніше», - сказав лідер партії «Народний фронт», Прем’єр-міністр 2014-2016 років Арсеній Яценюк у четвер, 21 лютого, під час відкриття 7-го Київського Безпекового Форуму для молоді.

«Важливо, хто будуть члени цієї правлячої коаліції? Прагматичні сили, раціональні люди? Ті, хто знають, куди іти і що робити? Чи якісь дивні люди, для яких політика – це хобі, які намагатимуться розірвати країну на шматки?» - сказав лідер «Народного фронту».

Відповідаючи на запитання стосовно можливостей для залучення інвестицій в країну, Арсеній Яценюк наголосив, що «політична стабільність і передбачуваність» є однією з головних передумов для цього.

Він назвав ще шість ключових факторів, які впливають на бізнес-клімат. Насамперед, це російська агресія, якої досі бояться певні потенційні інвестори. Для покращення інвестклімату, підкреслив Арсеній Яценюк, необхідне також досягнення найвищих стандартів верховенства права, узгодження та обмеження низки повноважень силових структур, виважена бюджетна і фіскальна політика.

Серед факторів покращення бізнес-клімату Арсеній Яценюк назвав також приватизацію банківського сектору та проведення земельної реформи.