Опозиція зібрала вже 207 підписів за відставку уряду Азарова, – Арсеній Яценюк

Опозиція зібрала вже 207 підписів за відставку уряду Азарова, – Арсеній Яценюк

11:31, 17 грудень 2013

Під проектом постанови про резолюцію недовіри уряду зібрано 207 підписів народних депутатів. Про це у вівторок, 17 грудня, повідомив парламентським журналістам голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

 «Зараз нам не вистачає 19 підписів під відставку Кабміну. Минулий раз не вистачало 40. Зрозуміло, що «регіонали» залякують своїх однопартійців, але процес щодо збору підписів і делегітимізації Кабміну іде», - наголосив він.

За його словами, опозиція «очікує на рішення окремих нардепів»: «У тому випадку, якщо буде зібрано 226 голосів – це ще одна підстава для Віктора Януковича, не чекаючи рішення парламенту, підписати указ про відставку уряду Азарова».

Голова Політради «Батьківщини» зазначив, що підписи збираються під проектом постанови авторства фракції Компартії: «Ми публічно заявили, що ми готові голосувати за будь-який варіант, який дає можливість відставити уряд Азарова».

Щодо заяви Партії регіонів стосовно переформатування уряду, Арсеній Яценюк сказав: «Ми вважаємо, що зміни в країні можуть бути тільки в тому випадку, коли прем’єр-міністр іде у відставку а за ним Захарченко і всі інші, які причетні до побиття (активістів Євромайдану силовиками «Беркуту». – Ред.) і до соціально-економічної кризи».

Арсеній Яценюк також нагадав, що сьогодні о 18.00 на Майдані розпочнеться Народне віче: «У тому випадку, якщо Янукович підпише угоду з Митним союзом, - це для нього квиток в один бік. Ми його попереджаємо: Митний союз означає тільки одне – Віктор Янукович тоді переїжджає жити в Москву».

Відповідаючи на запитання стосовно нинішнього відкриття сесії парламенту, він підкреслив: «Голова парламенту як діджей з радіомікрофоном. Ще залишалось тільки станцювати».

За словами Арсенія Яценюка, влада «боїться дострокових парламентських виборів»: «Тому вони вибігли швиденько, щоб перервати 30-денний термін. Нічого, наступного разу будемо і ми більш швидко реагувати на його «діджейські» замашки».