Арсеній Яценюк у 70-річчя створення НАТО: Євроатлантична інтеграція України - безальтернативний незворотній процес

Арсеній Яценюк у 70-річчя створення НАТО: Євроатлантична інтеграція України - безальтернативний незворотній процес

09:44, 04 квітень 2019

«Україна має отримати прискорену процедуру набуття членства в НАТО. Дайте нам план дій, - і ми виконаємо його», - наголосив у своєму дописі на Facebook лідер партії «Народний фронт», Прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк 4 квітня, в 70-ту річницю створення НАТО.

Він нагадав, що 70 років тому за ініціативою Президента Сполучених Штатів Трумена постав оборонний союз вільних народів, який захистив їхню безпеку і здолав радянську імперію в Холодній війні: «Альянс став гарантом швидкого відновлення і успішного розвитку повоєнної Європи”.

НАТО стало надійним захистом від погроз зовнішньої агресії і запорукою недопущення внутрішніх конфліктів, наголосив він: «Альянс приймав країни, які мали невирішені територіальні спори і допомагав розв‘язувати ці суперечки в мирний спосіб».

«НАТО - це свобода і мир», - підкреслив лідер «Народного фронту»

«Євроатлантична інтеграція України - безальтернативний незворотній процес», - підкреслив він. 

Арсеній Яценюк наголосив що більшість українців підтримує вступ до НАТО: «Україна має отримати прискорену процедуру набуття членства в Альянсі. Дайте нам план дій, - і ми виконаємо його».

«Вступ України необхідний не лише нам, але і самому Альянсу. Це - єдиний шлях утвердження миру й безпеки на європейському континенті», - підкреслив Арсеній Яценюк.