Наше гасло - Never never give up. І ми досягнемо успіху

Наше гасло - Never never give up. І ми досягнемо успіху

16:31, 11 квітень 2019

“Україна не зійде зі шляху інтеграції в ЄС та НАТО. Усвідомлюю всі виклики, та не зійду з цього шляху. Народ України продемонстрував свою волю. У нас є сила, впевненість, віра, розум і ідея. А це значить, ми досягнемо успіху”, - сказав лідер партії “Народний фронт”, засновник Фонду “Відкрий Україну” Арсеній Яценюк під час12-го Київського Безпекового Форуму 11 квітня.

“Усвідомлюю всі виклики. Це не перший виклик і не останній, і це не перший рік цих викликів. Я не зійду з цього шляху. Труднощі нас роблять сильнішими. Труднощі нас роблять більш згуртованими. Труднощі демонструють справжню політичну волю”. 

“Народ України продемонстрував свою волю”, - підкреслив він. 

Саме тому 12-й Київський Безпековий Форум, як наголосив Арсеній Яценюк, “присвячений українським чоловікам і жінкам, які зі зброєю в руках воюють з найсильнішою армією Європи - Росією, захистили Україну, захистили її незалежність і кожного нашого громадянина”: “Вони великі люди”.

Цей Форум присвячується також “нашим друзям з Європейського Союзу і зі Сполучених Штатів Америки”: “Тим, які просувають в світі демократію. Які знають, що таке свобода і цінності. Які вміють за неї боротися. І тим, які допомагають нам”.

“Присвячуємо цей форум невтомному борцю і нашому великому другу – покійному Сенатору Джону Маккейну, який разом з українським народом боровся за нашу свободу”, - сказав він.

“Наше гасло є незмінним. Never never give up (Ніколи не здавайся.- ред.). І ми ніколи не зійдемо з цього шляху. У нас є сила, впевненість, віра, розум і ідея. А це значить, ми досягнемо успіху”, - сказав Арсеній Яценюк.

Цьогорічний Київський Безпековий Форум, що проходить 11-12 квітня, зібрав рекордну кількість учасників – понад 1000. Серед них - високі представники Української держави та державного керівництва, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу.

Київський Безпековий Форум заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році. Відтоді Форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

Програма Форуму та список спікерів – на сайті http://ksf.openukraine.org/ua.

Додаткова інформація у соцмережах на сторінках Kyiv Security Forum:

Facebook – https://www.facebook.com/ksfopenukraine/

Twitter – https://twitter.com/ksfopenukraine

Instagram – https://www.instagram.com/ksfopenukraine/

Офіційний хештег #ksf2019