Ув‘язнення Марківа - політичний процес. Із цим вироком не можна миритися

Ув‘язнення Марківа - політичний процес. Із цим вироком не можна миритися

17:50, 12 липень 2019

«Із вироком Віталію Марківу не можна миритися. Як і не можна миритися з логікою політичної доцільності, яка останнім часом дуже активно застосовується в деяких європейських країнах у ставленні до примирення з Москвою», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у своєму дописі на Facebook.

Нинішнє рішення італійського суду, який засудив українського добровольця Віталія Марківа на двадцять чотири роки, вимагає оскарження, підкреслив Арсеній Яценюк: «Усім, хто неупереджено слідкував за процесом, зрозуміло, що вагомих доказів провини нацгвардійця Марківа немає». 

Він підкреслив, що звинувачення будувалося на багатьох непідтверджених припущеннях, а «загальну атмосферу формували політичні спекуляції».

«Треба продовжити боротьбу за свободу Віталія Марківа. Його ув‘язнення стало політичним процесом, який не може залишити байдужим Україну», - наголосив він.

«Вірю, що об’єктивність європейських судових інституцій не дозволить вчинити несправедливість проти нашого співвітчизника», - підкреслив Арсеній Яценюк.