Арсеній Яценюк після зустрічі з Дональдом Туском: Маємо зробити все, щоб Нормандська зустріч не стала «новим Мюнхеном» чи «Ялтою»

Арсеній Яценюк після зустрічі з Дональдом Туском: Маємо зробити все, щоб Нормандська зустріч не стала «новим Мюнхеном» чи «Ялтою»

14:15, 20 листопад 2019

«Будь-яка двозначність чи непослідовність у діях офіційного Києва у справі захисту своїх законних інтересів - це послуга ворогу», - наголосив прем‘єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у своєму дописі на Facebook після зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском у Загребі 20 листопада. 

Арсеній Яценюк зустрівся з Дональдом Туском у рамках участі в Конгресі Європейської Народної партії, що проходить в столиці Хорватії.

Лідер «Народного фронту» повідомив, що під час зустрічі обговорювали дві основні теми - «розвиток внутрішньої політичної ситуації в Україні і небезпеки міжнародного становища, які безпосередньо стосуються нашої держави».

«Дональд Туск - активний і відданий союзник України. Ціную його небайдуже прагнення допомогти Україні мудрою порадою і діяльною підтримкою», - написав Арсеній Яценюк.

Проте, наголосив він, «ніхто не зможе Україні допомогти, якщо про власні безпекові інтереси не дбатиме сама Україна, твердо і послідовно»: «Будь-яка двозначність чи непослідовність у діях офіційного Києва у справі захисту своїх законних інтересів - це послуга ворогу».

«Ми повинні зробити все можливе, щоб зустріч у Нормандському форматі в Парижі не стала для України, Європи та світу «новим Мюнхеном» чи «Ялтою», - наголосив Арсеній Яценюк.