Це не газ буде зі знижкою. Це Україну купують зі знижкою - Арсеній Яценюк про можливі поставки газу з Росії

Це не газ буде зі знижкою. Це Україну купують зі знижкою - Арсеній Яценюк про можливі поставки газу з Росії

14:30, 26 листопад 2019

«Це не газ буде зі знижкою. Це Україну купують зі знижкою. Не вийшло затягти нас в імперію через Єдиний економічний простір, тепер тягнуть по-новому», - так прокоментував інформацію про можливі прямі поставки газу з Росії з 2020 року двічі прем`єр-мінстр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у блозі на Цензор.НЕТ

Путін повністю змінив тактику, наголосив Арсеній Яценюк: «Військову операцію змінили на економічну, енергетичну і політичну операцію з захоплення України».

«Путін вже отримав український ринок електроенергетики, і українці почали годувати російське Інтер РАО, російських шахтарів і російський бюджет», - написав він.

Тепер, підкреслив лідер «Народного фронту», Росія «повертає спеціальну дивізію російських військ – «Газпром». 

«Наступним кроком буде відновлення «экономических связей», а по факту - відмова від Угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом», - написав він.

«Далі буде більше: «братские народы должны возобновить гуманитарные связи». А в Нормандії «миротворець» Путін буде говорити, що він за мир. Тільки по факту це буде «русский мир», - наголосив Арсеній Яценюк. 

Нагадаємо, учора, 25 листопада, виповнилося чотири роки з того часу, як уряд Арсенія Яценюка прийняв рішення про припинення постачання газу з Росії.