Військові злочинці можуть опинитися на позиціях українських збройних сил лише в якості полонених

Військові злочинці можуть опинитися на позиціях українських збройних сил лише в якості полонених

15:17, 10 вересень 2020

«Військові злочинці можуть опинитися на позиціях українських збройних сил лише в одному випадку - в якості полонених», - наголосив у своєму дописі на Facebook 10 вересня прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Так зване спільне інспектування позицій українських збройних сил російськими окупантами, наголосив він, - це не шлях до миру: «Це приниження України, приниження пам'яті наших захисників, які віддали своє життя у війні за нашу свободу».

«Влада має схаменутися. Не випробовуйте терпіння народу сумнівними ініціативами, не йдіть на домовленості, які не мають під собою ані правової, ані моральної основи», - підкреслив лідер «Народного фронту».

Він наголосив, що проти України здійснили агресію: «Вони прийшли на нашу землю. Вони вбили і продовжують вбивати наших громадян».

«Ці військові злочинці можуть опинитися на позиціях українських збройних сил лише в одному випадку - в якості полонених, які повинні бути передані під суд за здійснені злочини проти нашої країни», - підкреслив Арсеній Яценюк.