Конституція України – це Акт Свободи і Незалежності нашої Держави. Свободи і Незалежності, які нам належить захистити і утвердити

Конституція України – це Акт Свободи і Незалежності нашої Держави. Свободи і Незалежності, які нам належить захистити і утвердити

28 червень, 10:21


Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк привітав українців з Днем Конституції.

"У цьому році ми відзначаємо два ювілеї: 30 років Незалежності України і 25 – Конституції України.

Дивний "розбіг" у цифрах?

Виходить, цілих п’ять років, з 1991-го по 96-й, у державі, яка щойно здобула свободу, не могли прийняти Основний закон, який закріплював конституційні основи державної Незалежності",- написав він у Facebook.

"Зрештою, Конституція в Україні була ухвалена однією з останніх серед колишніх радянських республік…

Це драматична правда про те, як складно будувалася наша Незалежна Держава і як важко ми виборсуємося з імперського минулого. Про колосальний опір антиукраїнських сил усередині країни, про те, як зупиняли наше національне відродження зі сподіванням знову загнати нас у російський проект нового «есесер» і як проти нас воювали і воюють, жорстоко, на знищення.

Саме тому для мене Конституція України – це Акт Свободи і Незалежності нашої Держави. Свободи і Незалежності, які нам належить захистити і утвердити.

Зі святом – з Днем нашої Конституції.

Слава Україні!"