Арсеній Яценюк на КБФ звернувся до спікера Конгресу США: «Дайте зелене світло допомозі Україні»

Арсеній Яценюк на КБФ звернувся до спікера Конгресу США: «Дайте зелене світло допомозі Україні»

21 березня, 12:40

Ухвалення Конгресом США безпекового пакету для України, - це шлях, як відновити позицію США як лідера вільного світу, - наголосив голова Київського Безпекового Форуму, премʼєр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк під час 16-го щорічного КБФ у столиці 21 березня.

Він підкреслив, що безпековий пакет для України зараз «застряг» в американському Конгресі, в той час як отримання цієї допомоги - «це одне з найважливіших питань зараз для українського народу для його виживання».

«Мій меседж Конгресу Сполучених Штатів і особисто спікеру Майку Джонсону. Я теж був спікером. Пане спікер, світ дивиться на вас. Ви – вірний християнин, пане спікер, отже, Господь також на вас дивиться. Дивиться український народ - ті, хто віддають свої життя», - сказав Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що Україна має дуже потужну двопартійну підтримку в Конгресі США: «Тож дайте зелене світло», - звернувся він до спікера Джонсона.

«Це шлях, як відновити лідерську позицію США як реального лідера вільного світу. І як допомогти Україні і врятувати її», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 21-22 березня проходить 16-й щорічний Київський безпековий форум, організований для мобілізації трансатлантичної підтримки України. Гасло цьогорічного форуму: «Україна каже світу: переможемо разом!».