«Нова американська адміністрація має усвідомити, що росія є заклятим ворогом і суперником Сполучених Штатів і безпеки американського народу. І що сильнішим буде НАТО, то сильнішими будуть США з точки зору економіки й безпеки», - підкреслив голова КБФ, прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк під час Мюнхенської безпекової конференції в інтервʼю BBC.
«Якщо США не зможуть бути лідером вільного світу, я знаю, хто переможе. Трамп має усвідомити, що тоді переможе путін. А путін хоче принизити Сполучені Штати. Тоді переможе Сі, переможуть Північна Корея, Іран та інші парії», - сказав він.
Арсеній Яценюк наголосив, що Європа бачить загрози, «вони бачать виклики і хочуть знайти шлях, як ці виклики здолати»: «З іншого боку, нам доведеться докласти неймовірних зусиль, щоб переконати американську адміністрацію, аби США були лідером в умовах цього божевільного світу. І у них ще є шанс».